OS Real Estate Broker - шаблон joomla Окна
  • 01
  • 02

O NAS


Skład Materiałów Budowlanych i Opału „TROJBUD” rozpoczął swoją działalność z początkiem 2000 roku. Siedziba firmy od założenia mieści się w miejscowości Pcim koło Myślenic. W ciągu kilku lat z niewielkiej firmy staliśmy się prężnie działającym składem budowlanym, który sprawnie i solidnie obsługuje szereg klientów.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową nowoczesnych jak i sprawdzonych materiałów budowlanych oraz szeroką gamę materiałów opałowych, a w szczególności specjalizujemy się w sprzedaży: ceramiki budowlanej, stali zbrojeniowej, betonu komórkowego, gotowych systemów kominowych, kostki brukowej, systemów suchej zabudowy, materiałów izolacyjnych wiodących producentów. Od dwóch lat oferujemy naszym klientom również gotowe tynki zewnętrzne, farby przygotowywane na miejscu w firmie w całej gamie kolorystycznej wybranej przez klienta.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom w styczniu 2011 roku otworzyliśmy nowy sklep na terenie naszej firmy który oferuje kompleksową obsługę w zakresie kanalizacji, PCV, PP, CO, Miedz, systemy ogrzewania podłogowego, grzejniki itp., jak i całą gamę akcesoriów elektrycznych, osprzęt elektryczny, wykończeniowy, przewody. Oraz wypożyczalnie sprzętu budowlanego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dzięki pozyskanemu doświadczeniu sprawnie obsługujemy szereg klientów indywidualnych, firm wykonawczych jak i składów budowlanych. Dysponujemy małymi jak i ciężkimi samochodami z HDS.